Draudzes jaunieši

Jauniešu vadītāja — ARVIS  LEMBERGS

Jauniešu vakari notiek sestdienās plkst. 18.00 draudzes namā.

Bez jauniešu vakariem notiek jauniešu darba plānošana, jauniešu sportiskās aktivitātes un katra mēneša trešajā svētdienā arī jauniešu dievkalpojums.


Mūsu draudzē jau ilgi ir bijis aktīvs jauniešu darbs. Dažos gados redzamāks, citos mazāk redzams, bet ir. Šobrīd jaunieši sanāk kopā katru sestdienu plkst. 18.00 uz jauniešu vakariem, kuros runā par dažādām jauniešus interesējošām tēmām.

Jaunieši iesaistās arī dažādās draudzes aktivitātēs, kā arī cenšas sadarboties ar pārējām draudzes struktūrvienībām, īpaši ar Svētdienas skolu un Diakoniju. Nākotnē gribētos, lai ‘jaunieši’ ir kā nākamais posms pēc Svētdienas skolas pabeigšanas, tāpēc, ja esi beidzis apmeklēt Svētdienas skolu, bet vēlies turpināt ceļu tuvāk Dievam, tad zini, ka ‘jaunieši’ ir domāti tieši tev.

DSC_0115

Katru gadu vasarā draudzes jaunieši rīko ‘Aktīvo atpūtu’ 2 dienu garumā, kas ir brīnišķīgi jautrs laiks visiem kopā un iespēja augt un stiprināties ticībā.

Katru 3. svētdienu draudzes dievkalpojumos kalpo jaunieši. Viņi lasa lasījumus, vāc ziedojumus, muzicē u.c. Pagaidām jauniešu dievkalpojumi atšķiras tikai ar muzikālo noformējumu, bet nākotnē ceram nedaudz mainīt arī paša dievkalpojuma formu, lai tas būtu brīvāks un atraktīvāks.

Ja meklē ceļu tuvāk Dievam, jauniešus kas tic, vai vienkārši vēlies redzēt, kas tas ir – draudzes jaunieši, esi laipni aicināts pievienoties jebkurām aktivitātēm.

nometne

Plašāku info par mūsu darbību vari saņemt facebook grupā: https://www.facebook.com/groups/453154744696256