Dziedāt dievkalpojumā — vienas no skaistākajām sajūtām

Kad pirms diviem gadiem kādu draudzes dievkalpojumu ar savu dziedāšanu pirmoreiz bagātināja Laura Leontjeva, varēja dzirdēt jautājošus čukstus — kas gan ir skaistās balss īpašniece? Un no kurienes? Liels bija jautātāju pārsteigums uzzinot, ka Laura ir no mūsu draudzes.
Laura pastāstīja: «Nedēļu pirms iesvētību nometnes man radās viena neliela dziesmiņa, kura neizgāja no prāta. Šajā nometnē es sadraudzējos ar grupas «E[ks]odus» meitenēm, un sapratu, ka vēlētos šo dziesmu dziedāt iesvētību dievkalpojumā. Atsaucība no meiteņu puses bija saviļņojoša. Sestdien samēģinājām un svētdien jau dziedājām.» Jautāta, vai dziedāt dievkalpojumos ir citādāk nekā uzstāties ārpus baznīcas, Laura piekrīt: «Jā, tas tiešām ir pavisam citādāk. Pilnīgi citas emocijas. Zini, tās vārdos tomēr izteikt nevarēšu… Dziedāt dievkalpojumā ir vienas no skaistākajā sajūtām, ko esmu piedzīvojusi.»

IMG_7455

Laura dievkalpojumos bieži izpilda pašas sacerētas dziesmas. «Mūzika ir mans prieks un mana ikdiena. Šīs dziesmas pakāpeniski tapa pēc manām iesvētībām 1. jūlijā. Šķiet, ka es ne ar ko neatšķiros no citiem dziesmu rakstītājiem — arī man dziesmiņas nāk naktī, klusumā, tādā intīmā gaisotnē.» Kopā ar Lauru parasti muzicē talantīgais pianists un saksofonists Edgars Beļickis. «Edgars ir ļoti foršs! Labs mūziķis un labs draugs. Priekš manis vissvarīgākais ir tas, ka mēs līdzīgi saprotam mūziku, esam uz viena viļņa.»